CROWN STEAM CRN8-5208 (or Equivalent) Steamer Element 208V 7500W (34-1562)
CROWN STEAM CRN8-5208
Write a Review
Login or see your price in cart
Out of Stock
SKU:
CRN8-5208
Weight:
4.23 LBS
Width:
5.00 (in)
Height:
4.00 (in)
Depth:
19.00 (in)
  • Immersion Element, [ 208V 7500W 1Ph ]
  • 3-1/2" Square Flange, 2.5" Mt Bolt Hole Ctrs, 15.5" Inside